Blog

RÖHNISCH PODZIM - ZIMA 2018

Babí léto se skokem přeměnilo v chladný deštivý podzim, a proto je na čase obměnit Váš golfový šatník! Naši švédští designéři si pro vás i letos připravili celou řadu vychytávek, které vás na hřišti nenechají na holičkách ani v tom nejchladnějším počasí. Kromě ryze technických golfových produktů nabízíme také široký výběr zimních vestiček, bund a kabátů, které využijete i při běžných pochůzkách po městě. Tyto produkty naleznete hezky pohromadě v kategorii VÍKEND VENKU. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš tým G&L

1710_Rohnisch__05_0329_50x70

1710_Rohnisch_15_0990_50x70

 

 

MID-SEASON KOLEKCE RÖHNISCH

Je to tu! Dlouho očekávaná Pre-Collection dámské golfové značky Röhnisch dorazila na naši prodejnu! Letos se naši švédští návrháři rozhodli, že Vám dlouhé čekání na podzimní kolekci o něco zkrátí. Navrhli proto tuto Mid-Season kolekci, která představuje dokonalý přechod z horkého léta do chladných podzimních dnů. Květinové vzory jsou updatované o studený nádech a lehce se kombinují s produkty z regulérní podzimní kolekce, na kterou si ovšem musíte ještě chvíli počkat. Nemusíte se však bát, že byste nákupem těchto skvostných kousků něco uspěchali. Dokonale k nim sladíte i nadcházející novinky tohoto roku! 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš tým G&L

1710_Rohnisch_14_0775_50x70

1710_Rohnisch_16_1242_50x70

OSCAR JACOBSON SS18

Pánská golfová kolekce Oscar Jacobson pro Jaro/Léto 2018 je již k zakoupení také na našem e-shopu! Najdete v ní plno jarních a letních barviček, ale nebojte, nechybí ani klasika. Barvám vévodí světle modrá Sky, červená Coral a fialová Electric. Velice zajímavá a módní je také lahvově zelená, kterou doporučujeme kombinovat s černou. Celou kolekci doplňuje nesmrtelná Navy Blue. 

Jelikož se jedná o švédskou módní značku, designéři letos mysleli i na životní prostředí. V kolekci proto naleznete řadu inovativních materiálů, které jsou nejen velmi funkční a příjemné, ale zároveň šetrné k životnímu prostředí. Stejně jako v minulých letech se pak výrobci soustředili na stírání hranice mezi golfovou a klasickou pánskou módou, a na propojení těchto dvou světů. 

Doufáme, že se Vám letošní kolekce bude líbit!

Váš tým G&L

DZI6MvyXkAECmjT

DZTNYL-W4AA7SvY

RÖHNISCH GOLF SS18

Novou kolekci Golf švédské značky Röhnisch již naleznete kompletně na našem e-shopu! Hlavními body koncentrace designerského týmu jsou letos funkčnost a svoboda pohybu. Velký důraz je kladen na vysokou kvalitu materiálů, které Vás udrží fresh po celou hru. 

Klasický golf navíc dostává exotický update s inspirací africkými potisky ve dvou stylech. Ty kombinují atletické pruhy a barevné odstíny, které lze celou kolekcí vzájemně mixovat. S výběrem dokonalého golfového outfitu si však nemusíte lámat hlavu, rádi Vám v naší prodejně poradíme a vymyslíme Vám kombinaci na míru. Pro ty více ostřílené, co si ve výběru věří, je k dispozici náš e-shop :-) 

Budeme se na Vás těšit v nové sezóně jaro/léto 2018!

Váš tým G&L

Rohnisch_SS18_Blue_04

Rohnisch_SS18_Saffron_01

Rohnisch_SS18_CherryBlossom_02

RÖHNISCH TRAINING SS18

Máme pro Vás skvělé zprávy! Nová Training kolekce pro jaro a léto 2018 je již v naší firemní prodejně v Praze a právě míří také na náš e-shop, kde ji můžete v tomto týdnu očekávat. Kolekce je navžena pro ženy všech věkových kategorií, které si zvolily aktivní životní styl. Oblečení z této kolekce je funkční a zároveň velmi atraktivní, čímž motivuje ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Letošní kolekce je inspirována africkými motivy kombinovanými s atletickými pruhy. Barvy jsou taktéž inspirovány cizími kontinenty a v originálním názvu zní například Rain Forest, Saffron, Blue Shel, Cherry Blossom... Velkým hitem letošního roku je kombinování upnutého a volného střihu, jež vytváří funkční, pohodlný a dynamický outfit. K těsným legínám Vám proto doporučujeme zvolit volné tričko. Doba navíc aktivnímu životnímu stylu přeje a celou kolekci tak můžete využít i ve Vašem každodenním životě ve městě - stačí přidat tenisky :-)

Doufáme, že se Vám letošní kolekce bude líbit!

Váš tým G&L

Rohnisch_SS18_All_Day_Active_01

Rohnisch_SS18_Training_04

ROH_1080x1080_3

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem