Blog

RÖHNISCH GOLF SS18

Novou kolekci Golf švédské značky Röhnisch již naleznete kompletně na našem e-shopu! Hlavními body koncentrace designerského týmu jsou letos funkčnost a svoboda pohybu. Velký důraz je kladen na vysokou kvalitu materiálů, které Vás udrží fresh po celou hru. 

Klasický golf navíc dostává exotický update s inspirací africkými potisky ve dvou stylech. Ty kombinují atletické pruhy a barevné odstíny, které lze celou kolekcí vzájemně mixovat. S výběrem dokonalého golfového outfitu si však nemusíte lámat hlavu, rádi Vám v naší prodejně poradíme a vymyslíme Vám kombinaci na míru. Pro ty více ostřílené, co si ve výběru věří, je k dispozici náš e-shop :-) 

Budeme se na Vás těšit v nové sezóně jaro/léto 2018!

Váš tým G&L

Rohnisch_SS18_Blue_04

Rohnisch_SS18_Saffron_01

Rohnisch_SS18_CherryBlossom_02

RÖHNISCH TRAINING SS18

Máme pro Vás skvělé zprávy! Nová Training kolekce pro jaro a léto 2018 je již v naší firemní prodejně v Praze a právě míří také na náš e-shop, kde ji můžete v tomto týdnu očekávat. Kolekce je navžena pro ženy všech věkových kategorií, které si zvolily aktivní životní styl. Oblečení z této kolekce je funkční a zároveň velmi atraktivní, čímž motivuje ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Letošní kolekce je inspirována africkými motivy kombinovanými s atletickými pruhy. Barvy jsou taktéž inspirovány cizími kontinenty a v originálním názvu zní například Rain Forest, Saffron, Blue Shel, Cherry Blossom... Velkým hitem letošního roku je kombinování upnutého a volného střihu, jež vytváří funkční, pohodlný a dynamický outfit. K těsným legínám Vám proto doporučujeme zvolit volné tričko. Doba navíc aktivnímu životnímu stylu přeje a celou kolekci tak můžete využít i ve Vašem každodenním životě ve městě - stačí přidat tenisky :-)

Doufáme, že se Vám letošní kolekce bude líbit!

Váš tým G&L

Rohnisch_SS18_All_Day_Active_01

Rohnisch_SS18_Training_04

ROH_1080x1080_3

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem